crc-hissedilebilir-yüzey-üreticisi

CRC,  tüm bireylerin yasam standartlarının yükseltilmesine yönelik çalısmalar yapan, deger üreten, dünya standartlarında üretim tesisleri ile ürünlerinde yüksek kaliteyi standart hale getirmis %100 Türk sermayeli sirkettir.

CRC Logo.

Hissedilebilir Yüzeyleri Üreticisinden Satın Alın...

Sosyal sorumluluk bilinciyle hareket eden bir kurum olarak, ekipteki arkadaşlarımızın toplum için değerler üreten sivil toplm kuruluşlarında çalışmasını, sahip oldukları bilgi birikimi ve tecrübelerini toplumsal sorunların çözümünde kullanmalarını teşvik ederiz.

 

Sunduğumuz ürün ve hizmetlerle başarınız ve mutluluğunuz için yanınızdayız.

Yenilikçi yaklaşımlar ve uygulanabilir çözümler ile müşterilerimiz ve toplum için artı değer üretiriz...

CRC Yapı, kaliteyi standartlatırmış bir şirket olarak herkes için olumlu değerler üreten bir kuruluş olmaya devam edecektir.

Hissedilebilir yüzey ürünleri görme engelli bireylerin güvenle hareket edebilmeleri için çok önemlidir.

CRC Yapı, mükemmellik ve sosyal fayda temelindeki çalışmaları ile sektöründe öncü bir firmadır. Gücünü, ürettiği toplumsal fayda ve müşterilerinin memnuniyetinden alır. En iyiyi başarmak için her zaman için ana felsefemizdir.

Üstlendiğimiz her işte en iyi ürün ve hizmetleri sunarız.

Daima, dünyanın önde gelen hammadde ve ara mamul üreticileri ile çalışırız.

%100 garantili ürün ve hizmet sunarız.

Yaptığımız tüm uygulamalarda kalite vazgeçilmez ilkemizdir.

CRC, 2012 yılından beri engellilere yönelik çalışmalar yapmaktadır. CRC, görme engellilerin hayatını kolaylaştıran ve ülkemizde umuma açık tüm alanlarda uygulaması zorunlu olan hissedilebilir yüzey ürünleri başta olmak üzere birçok ürünü ile sektöründe marka olmuş bir şirkettir.

CRC, müşterilerine engellilere yönelik tüm düzenlemeler ile ilgili profesyonel danışmanlık hizmetini ücretsiz olarak vermektedir. CRC, sahip olduğu deneyim ve güçlü ekibi ile birlikte Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarından birisidir.

CRC, sosyal faydayı maksimize eden çalışmalarıyla müşterileri için katma değer üreten bir şirkettir.

 

CRC Yapı olarak, engellilere yönelik yaptığımız çalışmalarla sosyal faydayı maksimize etmeyi ve ülkemiz ve müşterilerimiz için katma değer üretmeyi ana hedef olarak belirledik.

crc_hissedilebilir_yuzey_urunleri braille-alfabeli-kabartma-harita-kat-planı-crc

CRC, görme engelli ürünlerinde kalitesi ile öne çıkmıştır.

Görme engelli yürüme yolu (hissedilebilir zemin)             ürünlerimiz TPU hammadde ile üretilmektedir.

crc_hissedilebilir_yuzey

Şirketimiz, erişilebilirlik ve ulaşılabilirlik çalışmaları kapsamında profesyonel danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Yurtiçi ve yurtdışında erişilebilirlik danışmanlık hizmeti kapsamında hizmet talep eden müşterilerimize, yerinde tespit çalışmaları yaparak güncel mevzuatlara uygun erişilebilirlik projeleri hazırlamaktayız.

Hissedilebilir Yüzey / Hissedilebilir Zemin Üreticisi

CRC Logo.