crc-hissedilebilir-yüzey-üreticisi

CRC,  tüm bireylerin yasam standartlarının yükseltilmesine yönelik çalısmalar yapan, deger üreten, dünya standartlarında üretim tesisleri ile ürünlerinde yüksek kaliteyi standart hale getirmis %100 Türk sermayeli sirkettir.

CRC Logo.

Hissedilebilir Yüzeyleri Üreticisinden Satın Alın...

iletişim

istanbul anadolu tel.         0.216.327 57 57

istanbul   avrupa tel.         0.212.327 57 57

email.    [email protected]

adres.

İstanbul Avrupa:     Kağıthane, İstanbul

İstanbul Anadolu:  Ritim İstanbul A2 Blok No:107 Maltepe, İstanbul

Türkiye

Facebook circle blue large Twitter circle blue large Pinterest circle red large new_foursquare_icon_logo crc_ana_banner Instagram-Icon

Hissedilebilir Yüzey Fiyatlarımızı Öğrenmeden Karar Vermeyin.

Hissedilebilir yüzey ürünlerimiz metretül veya adet bazında fiyatlanmaktadır. Hissedilebilir yüzey fiyatlarımızı (hissedilebilir yüzey metretül fiyatları veya hissedilebilir yüzey birim fiyatları) öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. CRC ekibi olarak en yüksek kalitede ürünleri en iyi fiyatlarla müşterilerimize sunmaktayız.

Kılavuz ve uyarıcı bantlarda, braille alfabeli ürün birim fiyatlarında ve tüm erişilebilirlik ürünlerinde rekabetçi fiyatlarımızla siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Türkiye'nin 81 ilinde ve yurtdışında ürün ve hizmet satışı gerçekleştiren CRC markası erişilebilirlik ürünlerinde yüksek kalitesi ile öne çıkmaktadır.

İstanbul Avrupa ve İstanbul Anadolu yakasında bulunan hizmet noktalarımız ile ülkemizin her yerine hiçbir kargo ücreti ödemenize gerek kalmadan gönderi yapmaktayız. Yüksek miktarda hissedilebilir yüzey ürünü stoklarımızla müşterilerimizin erişilebilirlik çalışmalarınıza hızlı çözüm üretmekteyiz.

Üniversiteler, okullar, hastaneler, banka şubeleri, sağlık ocakları, posta merkezleri, belediyelere ait binalar, alışveriş merkezleri ile umuma açık tüm açık ve kapalı mekanlar için yüzlerce kuruma erişilebilirlik çözümü ürettik, üretmeye devam ediyoruz.